घरेलू इलेक्ट्रिक बसों के लिए यूरोप से बड़ी मांग

यूरोप से घरेलू इलेक्ट्रिक बसों की बड़ी मांग: फ्रॉस्ट एंड सुलिवन ने "यूरोप में 2015 कंपनी ऑफ द ईयर" नाम दिया Bozankaya2014 द्वारा वर्ष के अंत में शुरू की गई बसें Bozankaya ई-बस को यूरोप और मध्य पूर्व से उच्च मांग मिली।

Bozankaya Genel Müdürü Aytunç Günay, “Özellikle Almanya’nın tüm yerel yönetimleri, Kuzey Avrupa, İsviçre, İran ve Azerbaycan’dan elektrikli otobüsümüze ciddi talep olduğunu söyleyebiliriz. E-Bus aracımız ile global bir açılım yaparak Türkiye’de de dikkatleri çektiğimize inanıyoruz. Şu anda Türkiye’de de E-Bus için yerel yönetimler ile deneme sürüşleri gerçekleştiriyoruz. Aldığımız olumlu geri bildirimler ise oldukça gurur verici” dedi.

इलेक्ट्रिक बस के साथ-साथ ट्रैंबल और ट्राम के अलावा, गुने ने कहा, “फ्रॉस्ट एंड सुलिवन, जो दुनिया की सबसे महत्वपूर्ण शोध कंपनियों में से एक है, हमारी नई परियोजनाओं के साथ हमारे क्षेत्र में वर्ष की कंपनी के रूप में चुने जाने के लिए एक स्थानीय निर्माता के रूप में एक महत्वपूर्ण सफलता है। हम पहले से ही अपने वाहनों के साथ वैश्विक क्षेत्र में रुचि रखते थे। हमारे पास कई अंतरराष्ट्रीय प्रदर्शनियों में भाग लेकर सकारात्मक प्रतिक्रिया का निरीक्षण करने का मौका था। हमने विभिन्न देशों में स्थानीय सरकारों के साथ परीक्षण अभियान चलाया। समय-समय पर हम विदेश में तुर्की में से एक प्रतिनिधिमंडल का स्वागत करते हैं। इस पुरस्कार ने एक अलग मूल्य जोड़ा। Bu

Günay, Bozankaya olarak raylı sistemler ve toplu taşımacılık araç üretiminde tüm Ar-Ge ve üretim sürecini kendi bünyelerinde gerçekleştirdiklerini aktardı. Türkiye’nin birinci, dünyanın ikinci 25 metre uzunluğundaki trambüsünü ürettiklerini aktaran Günay, “İlk olarak Malatya Büyükşehir Belediyesi için ürettiğimiz 10 adet trambüs, havai hat katener sisteminden enerjisini alıyor. Lastik tekerlekli oluşundan dolayı raylı sistemlere kıyasla daha az maliyetli. Ayrıca trambüslerin enerji tüketim değerleri km başına dizel yakıtlı otobüslerden yüzde 65-70 daha düşük ve kullanım ömrü olarak bu araçların iki katı hizmet döngüsüne sahip. Trambüs ile Malatya’da 3 ayda 1.2 milyon yolcu taşındı. Diğer yerel yönetimlerden ve yurtdışından da ilgi var” dedi.

100 के निम्न-आधारित स्थानीय ट्रामवे का प्रतिशत, जो उन्होंने गनय, कायसेरी मेट्रोपॉलिटन नगर पालिका के हस्तांतरण और विकसित किए हैं और 30 ट्राम के लिए प्रोटोकॉल पर हस्ताक्षर करने वाले हैं। Gunay, 2015 अंत तक वाहनों की डिलीवरी शुरू करेगा, ın 2016 30 वाहन वितरित किया जाएगा। इन उपकरणों के लिए सबसे उपयुक्त ट्राम परियोजना लागत अधिग्रहण कभी तुर्की में किए गए हैं, "उन्होंने कहा।

E-Bus की ईंधन खपत 85-90 की तुलना में अधिक लाभप्रद है
2014 yılı sonunda tanıttıkları elektrikli otobüsleri Bozankaya E-Bus’ın şarj olduğunda ortalama 260-320 km arasında yol yaptığını söyleyen Günay, bunu sağlayan akü sisteminin Almanya’da bulunan Ar-Ge merkezinde geliştirildiğini söyledi. Günay, çevreci E-Bus’ın yakıt tüketiminin, aynı kapasiteye sahip dizel araçlara kıyasla yüzde 85-90 oranında daha avantajlı durumda olduğunu kaydederek, “Özellikle Almanya’nın tüm yerel yönetimleri, Kuzey Avrupa, İsviçre, İran ve Azerbaycan’dan elektrikli otobüsümüze ciddi talep olduğunu söyleyebiliriz. E-Bus aracımız ile global bir açılım yaparak Türkiye’ye de dikkatleri çektiğimize inanıyoruz. Şu anda Türkiye’de de E-Bus için yerel yönetimler ile deneme sürüşleri gerçekleştiriyoruz. Aldığımız olumlu geri bildirimler ise oldukça gurur verici” dedi.

रेलवे समाचार खोज

टिप्पणी करने वाले पहले व्यक्ति बनें

Yorumlar